مناطق آزاد تبدیل به دروازه قاچاق کشور شده‌است/ مسئولان از پشت شیشه ماشین‌های شاسی بلند مردم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ قضاوت می‌کنند

مناطق آزاد تبدیل به دروازه قاچاق کشور شده‌است/ مسئولان از پشت شیشه ماشین‌های شاسی بلند مردم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ قضاوت می‌کنند

یوسفی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: مناطق آزاد تبدیل به دروازه قاچاق کشور شده است و در موضوعات دیگر به جز جلسات تشریفاتی اتفاقی برای تولید نیفتاده است.

همایون یوسفی در جلسه علنی امروز (سه شنبه ۳ تیر) پس از گزارش وزیر کشور در صحن علنی مجلس گفت: وزارت کشور،‌ وزارتخانه‌ای بین بخشی است و وظیفه وزیر کشور در موضوعات داخل کشور به عنوان هماهنگ‌کننده و برنامه‌ریز در موضوعات مختلف کشور از جمله امنیتی، اجتماعی و حتی معیشتی مردم است و به واسطه قانون برای این موارد شورا و ستاد در اختیار دارد.

وی ادامه داد: به دلیل انتصابات سیاسی، غیرتخصصی و غیرکارشناسی من به بعضی از مشکلاتی که تا الان به وجود آمده و به کل کشور مربوط می‌شود، اشاره خواهم کرد. جناب آقای وزیر! فرماندار و استاندار شما اکنون در حوزه انتخابیه خود مسئول چه چیزی هستند؟ تنظیم بازار بر عهده چه کسی است؟ با این گرانی‌های لجام گسیخته از جمله مسکن، اجاره‌بها و رهن و موضوعات دیگر نقش ستاد تنظیم بازار و موضوعاتی که در حوزه انتخابیه همه همکاران من است، چیست؟

نماینده مردم اهواز در مجلس اظهار داشت: مسئولی که سوار ماشین شاسی بلند است باز هم می‌خواهد از پشت شیشه، مردم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ قضاوت کند.

وی به موضوعات تقسیمات کشوری نیز اشاره و بیان کرد: چرا اجازه می‌دهید در خیلی از حوزه‌های انتخابیه فارغ از بحث‌های کارشناسی مردم خودشان این موضوعات را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کف خیابان بیاورند و مطرح کنند و شما نیایید قبل از اینکه این موضوعات تبدیل به یک موضوع امنیتی شود، ورود کنید؟ در حوزه انتخابیه من این موضوعات وجود دارد. به عنوان مثال؛ حد مرز شهرستان کارون و کوت عبدالله چرا باید ۷ سال طول بکشد که مردم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ با هم درگیر کنید؟

خوزستان تابلوی همه بحران‌ها شده است

یوسفی درباره ستاد مدیریت بحران نیز گفت: ستاد مدیریت بحران در کشور و استانداری‌ها قصه پر غصه کل کشور است. خوزستان تابلوی همه بحران‌ها شده است. نقش مدیریت بحران استان خوزستان در پیش‌بینی و برنامه‌ریزی چیست؟ یا فقط گیر انتصابات سیاسی هستید؟

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مردم ساکن حاشیه شهرها و مناطق محروم کسانی هستند که دل در گرو نظام دارند و همیشه پای کار انقلاب بوده‌اند. شما در بحث عدم توسعه و حل مشکلات زیرساختی و خدماتی آنها چه کار کردید؟ فرموید ۷ جلسه در محضر مقام معظم رهبری بودید، خروجی این جلسات چه شد؟

مناطق آزاد تبدیل به دروازه قاچاق کشور شده است

وی با اشاره به ستاد مبارزه با قاچاق کالا گفت: الان چه اتفاقی در کشور افتاده، شما برای بحث قاچاق و حمایت از تولید ملی چه کار کرده‌اید؟ واقعا زیبنده نظام جمهوری اسلامی نیست. مناطق آزاد تبدیل به دروازه قاچاق کشور شده است و در موضوعات دیگر به جز جلسات تشریفاتی اتفاقی برای تولید نیفتاده است.

یوسفی-مناطق-آزاد-دروازه-قاچاق-کشور

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

https://wikifreezones.com/?p=7959