حمایت سازمان منطقه آزاد قشم از حل مشکلات آب آشامیدنی سالم روستاهای قشم

حمایت سازمان منطقه آزاد قشم از حل مشکلات آب آشامیدنی سالم روستاهای قشم

در دیدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و مدیرعامل آب و فاضلاب استان هرمزگان مطرح شد؛

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار با رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هرمزگان و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان هرمزگان بر لزوم برنامه برای حل مشکلات مردم منطقه در زمینه تامین آب آشامیدنی سالم تاکید کرد.

حمیدرضا مومنی در این جلسه که با حضور جمعی از معاونین و مدیران این سازمان برگزار می شد، مساله تامین آب سالم، برق و سایر زیرساخت های منطقه آزاد قشم موضوعی حاکمیتی دانست و اظهار کرد: اقدامات صورت گرفته از سوی سازمان منطقه آزاد قشم در این حوزه زیرساخت ها در راستای انجام مسئولیت اجتماعی و با هدف حل مشکلات مردم انجام گرفته است.

وی ادامه داد: با هماهنگی و همکاری خوبی که میان سازمان منطقه آزاد قشم، شرکت آب و برق و تاسیسات قشم و همچنین شرکت آب و فاضلاب استان هرمزگان شکل گرفته پروژه های مربوط به آب آشامیدنی سالم در روستاهای جزیره قشم با سرعت بیشتری در حال انجام است.

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم افزود: مطالعات و بررسی های لازم برای جانمایی تاسیسات آب شیرین کن آب و فاضلاب استان هرمزگان برای حل مشکل تامین آب آشامیدنی روستاهای غرب جزیره صورت خواهد گرفت که با بهره برداری از آنها شاهد بهبود کیفیت آب آشامیدنی ساکنان آن منطقه ها خواهیم بود.

براساس این گزارش، صالح دریانورد رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هرمزگان نیز در این جلسه از اقدامات مثبت صورت گرفته توسط سازمان منطقه آزاد قشم طی سال های گذشته در راستای افزایش کیفیت زندگی ساکنان این جزیره تقدیر کرد.

همچنین امین قصمی مدیرعامل آب و فضلاب استان هرمزگان نیز در این جلسه با بیان اینکه پوشش آب آشامیدنی سالم در سطح جزیره قشم به بیش از 80 درصد رسیده، اظهار کرد: اگر تلاش ها، همراهی و همکاری سازمان منطقه آزاد قشم و شرکت آب و برق و تاسیسات قشم با این مجموعه نبود، پیشرفت و توسعه کافی در زینه تامین آب و سایر زیرساخت ها رخ نمی داد.

گفتنی است، جلسه حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با صالح دریانورد رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هرمزگان، امین قصمی مدیرعامل آب و فاضلاب استان با همراهی فرامرز مومنی مدیرعامل شرکت آب و برق و تاسیسات قشم، محرم بهاروند معاونت فنی و زیربنایی، فرج طهماسبی مدیر امور شهری و روستایی، ناصر ذاکری مدیر طرح و برنامه، محدثه رزمجو مدیر امور حقوقی و قراردادها و نریمان توکلی جویباری مشاور و مدیر حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.

منطقه-آزاد-قشم-و-بحران-آب-در-قشم

منبع: پرتال گردشگری منطقه آزاد قشم

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

https://wikifreezones.com/?p=8190