نقش برادر روحانی در سوء عملکرد سازمان منطقه آزاد قشم پررنگ است

نقش برادر روحانی در سوء عملکرد سازمان منطقه آزاد قشم پررنگ است

نماینده بندرعباس به نقش پررنگ حسین فریدون در سوء عملکرد صورت گرفته در منطقه آزاد قشم اشاره کرد.

احمد مرادی نماینده بندرعباس در مجلس شورای اسلامی در تشریح دلایل خود برای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان منطقه آزاد قشم اظهار داشت: منطقه آزاد قشم یکی از قدیمی‌ترین مناطق آزاد کشور است و دلیل اصلی این تحقیق و تفحص به ابهامات فراوان و شائبه‌های فساد انگیزی است که طی چندین سال بالاخص در دوران ریاست جمهوری حسن روحانی صورت گرفته است.

وی افزود: تصور مردم و جامعه بر این است که انگیزه‌ای برای برخورد و مبارزه با اقدامات غیرقانونی مدیرعامل و برخی مدیران این منطقه وجود ندارد زیرا تاکنون با لابی‌گری و ایجاد رانت اجازه ندادند نماینده‌ای به این موضوع ورود کند.

نماینده بندرعباس در مجلس با طرح سؤالی از رئیس‌جمهور تصریح کرد: کدام کارنامه درخشان و کدام ویژگی ممتاز مدیریتی مدیرعامل منطقه آزاد قشم برایتان حائز اهمیت بود که علیرغم داشتن پرونده چندمیلیاردی اختلاس و سوءاستفاده مالی سرنوشت این منطقه بسیار مهم مردم و سرمایه‌گذاران را به دست چنین فردی سپرده‌اید؟

مرادی گفت: مردم به‌خوبی می‌دانند نقش حسین فریدون برادر رئیس‌جمهور در این انتصاب بی‌نظیر بوده است و این را هم مردم می‌دانند قشم نه به‌عنوان مرکز تولیدی و صنعتی بلکه به‌عنوان حیاط‌خلوت جنابعالی (حسن روحانی) نزدیکان و برخی مدیران ارشد دولت فعلی است.

وی افزود: منطقه آزاد قشم هم‌اکنون جولانگاه تصرف در اموال بیت‌المال است و تبدیل به منطقه‌ای برای خوش‌خدمتی به افراد خاص شده است.

نماینده بندرعباس در مجلس گفت: طبق بررسی‌های به‌عمل‌آمده و شواهد موجود در صورت رسیدگی به تخلفات رد پای برخی افراد معلوم‌الحال و متجاوز به حقوق مردم برملا خواهد شد.

مرادی تصریح کرد: اگر جلوی دست‌اندازی به اموال عمومی و غارتگری بیت‌المال توسط برخی مدیران که مسیر اشرافی‌گری و وجود آنان را فراگرفته است نشود؛ به فرمایش مقام عظمای ولایت فرهنگ جاهلیت اشرافی‌گری به جامعه سرریز خواهد شد و کشور در معرض تهدید قرار می‌گیرد.

وی خطاب به حسن روحانی افزود: حکم مدیرعامل منطقه آزاد قشم را شما امضا کرده‌اید و همین برگ محکومیت قضایی مبنی بر خیانت‌درامانت کافی بود که سرنوشت مردم و کشور را به چنین شخصی نسپارید؛ این انتصاب آغاز و مقدمه‌ای برای شروع به فساد شد. ناکارآمدی سلامتی اداری در منطقه آزاد قشم به اوج خود رسیده و امروز مردم انتظار دارند که بدانند نتیجه کشف چنین فسادهایی چه خواهد شد.

نقش-حسین-فریدون-در-منطقه-آزاد-قشم
نقش-حسین-فریدون-در-منطقه-آزاد-قشم

منبع » آنا

1 دیدگاه ها

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

https://wikifreezones.com/?p=9564