تبدیل نمایشگاه شهر آفتاب به منطقه آزاد

تبدیل نمایشگاه شهر آفتاب به منطقه آزاد

مدیرعامل نمایشگاه شهر آفتاب در دیدار با اعضای اتاق بازرگانی ایران از در دستور کار قرار گرفتن تبدیل این نمایشگاه به منطقه آزاد خبر داد.

نمایشگاه شهر آفتاب، منطقه آزاد می‌شود؛

مدیرعامل نمایشگاه شهر آفتاب در دیدار با اعضای اتاق بازرگانی ایران از در دستور کار قرار گرفتن تبدیل این نمایشگاه به منطقه آزاد خبر داد.

محمدرئوف قادری گفت: نمایشگاه شهر آفتاب در بهترین موقعیت جغرافیایی از منظر دسترسی به کریدور‌های ارتباطی شهر تهران قرار دارد و از سوی دیگر بار ترافیکی که منجر به آلودگی‌های زیست محیطی شود را به پایتخت تحمیل نمی‌کند.

مدیرعامل نمایشگاه شهر آفتاب با تشریح ظرفیت‌های این نمایشگاه و اشاره به استراتژی‌های سه گانه، گفت: ما معتقدیم این نمایشگاه متعلق به فعالان عرصه اقتصادی به خصوص صنعتگران و بازرگانان است و از این روی آماده هر نوع همکاری با بخش خصوصی در جهت نیل به اهداف و استراتژی‌های کلان ملی هستیم.

قادری افزود: با تکمیل مراحل 2 و 3 نمایشگاه شهر آفتاب و همچنین ایجاد منطقه آزاد اقتصادی، یکی از بزرگترین مراکز نمایشگاهی در منطقه شکل می‌گیرد که می‌تواند به عنوان یک سرمایه ملی در جهت توسعه صادرات در کنار اتاق ایران نقش به سزایی داشته باشد.

پیرو تاکید و توصیه سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت مبنی بر استفاده بهینه از ظرفیت‌ها و امکانات نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب و به منظور ایجاد نمایشگاه‌های دائمی و پایانه‌های صادراتی در راستای توسعه صادرات، جلسه‌ای با حضور جمشید نفر رئیس کمیسیون صادرات غیرنفتی اتاق ایران، محمدرضا مرتضوی رئیس خانه صنعت تهران، محمود استقلال رئیس کمیسیون صادرات اتحادیه لوازم خانگی ایران، حامد چمن رخ عضو هیئت مدیره اتحادیه صادرکنندگان فرش دستباف، هوشنگ فاخر نایب رئیس اتحادیه صادرکنندگان فرش دستباف و ساجد نیک مهر مشاور کمیسیون صادرات غیرنفتی اتاق ایران، محمدرئوف قادری، مدیرعامل، معتمد وزیری عضو هیئت مدیره و معاون نمایشگاهی و ثروتی از اعضای هیئت مدیره و جمعی از معاونان و مدیران نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب در خصوص مسائل مختلف از جمله رونق بخشی به این نمایشگاه برگزار شد.

منبع: تسنیم

منطقه-آزاد-نمایشگاه-شهر-آفتاب

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

https://wikifreezones.com/?p=7791